Връзка с клиенти Пълен работен ден София Гъвкаво работно време

Връзка с клиенти

MaistorPlus е водещата онлайн медия в сектора на интериорните и строителни решения и ремонтните дейности. Нашата уникална услуга помага на всяко домакинство в намирането на подходящ изпълнител за неговия ремонт или интериорен проект.

С постоянното нарастване популярността на платформата имаме нужда от нови и свежи сили в нашия екип.

Отговорностите:

Търсим комуникативни и сериозни хора, които имат желание и опит в общуването. Задължението им е пряко свързано с телефонни разговори, консултация на клиенти, обработване на заявки и сътрудничество с останалата част от екипа. Позицията предалга динамична и интересна работа с възможност за ангажиране с допълнителни дейности и участие в планирането на работните процеси на стратегическо ниво.

Изисквания:

  • Отлични комуникационни умения;
  • Подход към клиентите;
  • Адаптивност;
  • Желание за развитие;
  • Съобразителност и организираност;
  • Умение за работа в екип.

Какво предлагаме?

  • Въвеждащо обучение;
  • Гъвкаво работно време;
  • Работа с млад и амбициозен екип;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Допълнителни отговорности в зависимост от желанието и силните страни;
  • Oфис на комуникативна локация в София - ул. Банат, на 2 мин. от Парадайз Мол и метростанция "Витоша";
  • Приятелска атмосфера.

Условия за интервю в нашия офис:

  • изпратено CV на hr@maistorplus.com;
  • кратко мотивационно писмо, за да придобием по-добра представа за Вас.

Услугата:

MaistorPlus е уникaлна за България онлайн услуга, която свързва всеки, нуждаещ се от интериорно, ремонтно или строително решение, с професионалисти, предоставящи търсените услуги.

Медията:

С над 500 000 месечни посетители ние сме най-голямата общност за дома, строителството и интериора в България:

Платформата печели наградата на БГ Сайт 2013 за най-добра българска онлайн услуга. Към момента в MaistorPlus са регистрирани над 4 000 професионалисти за дома. Всеки месец се заявяват над 1 500 проекта за интериорно, строително или ремонтно решение.

Ключови думи:
Кандидатствай по позицията
Следвай ни във Facebook