„Леко с бирата“. Боядисването вече стана интересно!

Публикувано на 15/05/2017 от Реклама | Последна редакция на 15/08/2017 | Видяно 4 236 пъти

Едва ли ще разкрием вековна тайна и ще ви изненадаме, като кажем, че домашният ремонт винаги върви по-добре със студена бира, особено в топлите месеци.

Изненадата обаче идва от Оргахим АД и тяхната най-нова промоция „Леко с бирата“. Това е кампания, която стартира на 01.05.2017 г. и продължава  до 31.07.2017 г. Обхваща цялата страна и включва закупуването на следните продукти Леко:


Какво може да спечелите?

При покупка на някои от изброените бои, намерете специалния промо-код върху опаковката, тъй като той гарантира участие в томбола за печелене на много награди всеки ден. Регистрирайте го в сайта SpecheliLeko, след което веднага ще разберете дали печелите една от малките награди, а именно:

  • Един от 999 стека (6-pack) кен бира „Ариана“.

Ако случайно покупката ви не доведе до награда, не трябва да се разочаровате, защото въведеният промо-код автоматично участва в томболата за Голямата награда:

  • Един от 9 хладилника, пълни с бира Ариана, 24 бр. кен.

Боядисвайте Леко и успех в играта!



Бъди в крак с тенденциите в дома и интериора. Информирайте се първи и напълно безплатно чрез:

онлайн преди 4 минути
Димитров
3.00 / 5 от 3 извършени проекта Ремонт на баня, София
онлайн преди 4 дни
Орви студио
5.00 / 5 от 24 извършени проекта Мебели и обзавеждане, София
онлайн преди 1 час
Асен Асенов
4.89 / 5 от 22 извършени проекта Боядисване и декорация, София
онлайн преди 6 часа
Цанко Владимиров
4.90 / 5 от 71 извършени проекта Цялостен ремонт, София

Реклама