21 оставени мнения от 28 извършени проекти
4.81 от 5

Това са мнения от потребилите на платформата "MaistorPlus", публикували заявка в сайта и избрали изпълнителя през нашата система.

РАЙНА ПЪРВАНОВА преди 20 месеца за боядисване на дървена входна врата /високо качество/ | Перник

“Изключително коректен, точен ,работа с разбиране и вещина/явно опит/. Боядиса дървената ми входна врата на къща качествено и бързо-за един ден.Отличен/6/!!!”

Виктор Димитров преди 22 месеца за Поставяне на вътрешна изолация Алутермо | София

“Работата беше завършена перфектно във всичките стаи като включваше изолация, гипсокартон, шпакловка и боядисване”

Валентин Чуров преди 23 месеца за Ремонт на стара вана и стена зад нея | Кричим

“Много съм доволен от работата му. Бърз, стриктен, внимателен, учтив. Препоръчвам го.”

Емил Бузов преди 23 месеца за Възстановяване на дървен стъклопакет | София

“Здравейте, изключително съм удовлетворен от извършената работа на г-н Василев. Препоръчвам го на всички в неговата област.”

Ивайло Иванов преди 25 месеца за Хидроизолиране на луфт между покрив и стъклен навес | София

“Станимир свърши работата бързо и съвестно, освен това отношението му е спокойно и възпитано.”

Виж снимки
Николай преди 26 месеца за Освежаване на дървена входна врата | София

“Много добре свършена работа и отношение. Докато комуникацията с други майстори беше бавна, тромава и на моменти трудна, със Станимир всичко беше много бързо и детайлно. Освежаването на входната врата на сградата стана страхотно. Много съм доволен. Станимир винаги беше на разположение да сподели съвет или опит, когато не бях сигурен в избора. Препоръчвам.”

Георги преди 27 месеца за Обръщане на прозорци | Чепеларе

“Всичко беше абсолютно перфектно! Нямам никакви забележки. Чудно извършена работа и е удоволствие да се работи с този изпълнител. Радвам се, че се срещнах с него и определено го бих повикал отново при нужда!”

Венцислав Касамски преди 31 месеца за Лепене на корк върху стени | Банкя

“Останах много доволен от свършената работа!”

Станимир Василев отговори:

За мен беше удоволствие да работя за вас !