103 оставени мнения от 233 извършени проекти
4.56 от 5

Това са мнения от потребилите на платформата "MaistorPlus", публикували заявка в сайта и избрали изпълнителя през нашата система.

Даниела преди 4 месеца за Подмяна на ВиК и ремонт на баня | Монтана

“Страхотно свършена работа с прекрояването на инсталацията за чиста вода в апартамент в Монтана! Всичко се случи както се уговорихме с бригадата. Благодаря ви!”

Тони Матеев преди 5 месеца за Дребни ВиК ремонти | София

“Много любезни, прецизни и със силно желание да помогнат на клиента!”

Виж снимки
Христо преди 5 месеца за Ремонт/смяна на термостатичен смесител на душ система | София

“Адмирации за Емо и екипа му за бързата и професионална работа по проекта. Отзивчиво и професионално отношение, предварително изяснени и изпълнителни ангажименти.”

Виж снимки
Михаил Кабакчиев преди 11 месеца за Отстраняване на теч | София

“Точни, бързо отстраниха проблема”

Ева преди 12 месеца за Дребни ремонти | София

“Точни!”

Марин Петков преди 13 месеца за Смяна на пукната плочка за баня с размер 70х25. | София

“Имах спукана плоча в банята, която трябваше да се смени. Емо и неговият екип от професионалисти се справиха перфектно. Освен всичко са и готини хора и като цяло съм много доволен.”

Виж снимки
Стефан Христов преди 13 месеца за Ремонт на мазе | София

“Чудесна комуникация, много бързо свършена работа. Всичко се коментираше своевременно и бяха много честни и открити за проблемите с мазето (които никак не бяха малко). При обръщането на прозореца се е получил наклон на перваза, но предвид състоянието на мазилката преди това, може би нямаше как да стане много по-добре. Единствено може би шпакловката не изглежда перфектно равна, но всички дреболии се компенсират от точното отношение и бързото изпълнение.”

Николай Велинов преди 14 месеца за Лепене на таракот в антре,килер и тоалетна | София

“Останах много доволен от работата на майсторите, които направиха ремонта в моето антре, килер и тоалетна. Работиха чисто, стегнато и професионално. Всичко беше изпълнено качествено и в срок. Имаха отношение към детайла и не претупваха нищо – личи си, че държат на името си. Радвам се, че им се доверих и бих ги препоръчал с чисто сърце на всеки, който търси надежден екип за ремонт.”