Junior Account, Digital Advertising

Последна редакция на 18/04/2024 от Виктория Маринова

MaistorPlus е водещата онлайн медия в сектора на интериорните и строителни решения и ремонтните дейности. Нашата уникална услуга помага на всяко домакинство в намирането на подходящ изпълнител за неговия ремонт или интериорен проект.

С постоянното нарастване популярността на платформата имаме нужда от нови и свежи сили в нашия екип.

Отговорностите
Търсим амбициозни, комуникативни и отговорни хора, които да се присъединят към нашия екип, за изпълнение на дигиталните кампании на нашите партньори в сайтовете на MaistorPlus. Основните отговорности на позицията са свързани с изпълнение управление, мониторинг и анализа на:

  • рекламни кампании на водещи рекламодатели/агенции в страната, включващи Display, Video;
  • PR, E-mail marketing и нестандартно позициониране в медията;
  • авторекламата на услугата в собствените канали на медията;
  • рекламни кампании в Google и Facebook;

Какво предлагаме?

  • Работа с млади и ентусиазирани екип;
  • Индивидуално обучение;
  • 8-часов работен ден с гъвкаво работно време,
  • Възможност за развитие;
  • Приятелска атмосфера;
  • Твърдо възнаграждание на трудов договор (заплата);
  • Допълнителна бонусна система;

Нашите изисквания:

  • Отлични комуникативни умения;
  • Отговорно отношение с внимание към детайлите и добри организационни умения;
  • Амбиция за развитие в сферата на маркетинговите комуникации и дигиталната реклама;
  • Предишен опит и образование в сферата са предимство.

При интерес, изпратете своето CV на v.marinova@maistorplus.com

За MaistorPlus

Медията: С над 400 000 месечни посетители ние сме най-голямата общност за дома, строителството и интериора в България и основна част от дейността на компанията е свързана с реализирането на дигитални кампании в съвместна работа с агенции и рекламодателите в страната.

Услугата: MaistorPlus е уникална за България онлайн услуга, която свързва всеки, нуждаещ се от интериорно, ремонтно или строително решение с професионалисти, предоставящи търсените услуги. Към момента в MaistorPlus са регистрирани над 4 000 професионалисти за дома. Всеки месец се заявяват над 1 000 проекта за интериорно, строително или ремонтно решение.